2-1-re kikapott az FC Fehérvár a Diósgyőr csapatától

Esős idő fogadta Miskolcon a fehérváriakat, de a DVTK stadionjának gyepén mindez nem látszott meg, sőt az első félidőre el is állt az égi áldás, hogy a másodikban aztán újra rákezdjen. Mohl és Julinho nélkül kezdtük a játékot a korábban megadott összeállításban. A mintegy hatvan főnyi vendégszurkoló abban bízott, hogy sikerül az MTK elleni formát átmentenie a csapatnak, azonban csalódniuk kellett. Bár korán szerezték meg a hazaiak a vezető találatot, még az első játékrészben sikerült egyenlítenünk, de az újabb gólra már nem tudtunk válaszolni.
2007.05.06. 15:40 |

DVTK - FC Fehérvár 2-1 (1-1)

Diósgyőr, 2500 néző, vezette Sulyok.

DVTK: Szalma - Farkas V., Hegedűs, Katona, Rubint - Sipeki (Huszák 82.), Vitelki, Foxi, Sadjo (Binder, 90.) - Simon A. (Faggyas, 63.), Douva

FC Fehérvár: Sebők Zs. - Fehér Zs., Baranyai, Koller, Horváth G. - Bozic, Farkas B.
(Disztl D., 86.), Csobánki, Vayer (Bölcsföldi, 78.) - Nagy D., Dajic

Gólszerző: Sadjo, Douva, illetve Dajics

Sárga lap: Katona, illetve Horváth, Koller, Nagy

Kiállítva: Horváth Gábor

6. perc: Simon passzolt az ötös vonaláról a kapu torkában helyezkedő Sadjóhoz, aki nem is hibázott: a kétségbeesetten vetődő Sebők mellett a hálóba lőtt. 1-0!

40. perc: Balról beívelt szöglet után Szalma Dajic elé öklözte a labdát, ő pedig 8 méterről a hálóba bombázott. 1-1!

66. perc: Sadjo a bal oldalon sorra átjátszotta a védőket, végül 6 méterről lőtt, s bár kicsit lecsúszott a lábáról a labda, az éppen Douva elé került, aki 3 méterről a kapu közepébe lőtt. 2-1!

89. perc: Horváth Gábor reklamálásért piros, Nagy Dániel pedig sárga lappal bűnhődött.

Legközelebb hazai pályán fogadjuk a Győr együttesét május 11-én (pénteken) 19 órától.