37 pontos Albacomp-siker

Izgalommentes mérkőzésen az Albacomp férfi kosárlabdacsapata 119-82 arányban győzött a bajnokság 8. fordulójában hazai pályán az utolsó helyezett Sopron ellen. Spivey 37 pontot szerzett.

2003.11.19. 20:39 |

Az első negyed Walkerről szólt, aki 10 perc alatt 18 pontot szórt, ebből 4 tripla volt. A fehérváriaknak csak az okozott problémát, hogy a bírói páros közreműködésével Lapov hamar összeszedett három faultot, de nemsokkal később Walker is erre a sorsra jutott.
A második negyedben Spivey pontjainak örülhetett a népes hazai közönség. Ekkor már 67-29-re vezettek Borosék.
A második félidőben visszesett a védekezőjáték, így a Sopron tartani tudta a 35-40 pontos különbséget.
A játékvezetői páros sok hibával vezette a találkozót, és az is érdekes, hogy a vendégegyüttes az utolsó negyedben 8,5 perc után kapta meg az első faultot.
Az Albacomp azonban így is fölényesen győzött.
Folytatás vasárnap hazai pályán a Kecskemét ellen.