A 4. helyen fordulnak a Honvéd Szondi SE asztaliteniszezői

Az év végére letudta őszi mérkőzései sorát a Honvéd Szondi SE asztalitenisz csapata. A fehérvári férfiak az utolsó fordulóban a  Szombathelyi AK II.-es számú együttesét fogadták, s küldték haza csupán apró részsikerekkel a puttonyban. A dobogót ostromló hazaiak könnyed játékkal rukkoltak elő a vasiak ellen, s magabiztos győzelmet arattak. A Szondi 15-3-ra nyerte a Karácsonyi szünet előtti utolsó meccset, Domokos Győző 4, dr. Volsik Tibor 4, Szabó Attila 3, Slett Csaba pedig 2 mérkőzés-győzelemmel járult hozzá az összesített diadalhoz.
2007.12.19. 22:27 |
 Az év végére letudta őszi mérkőzései sorát a Honvéd Szondi SE asztalitenisz csapata. A fehérvári férfiak az utolsó fordulóban a  Szombathelyi AK II.-es számú együttesét fogadták, s küldték haza csupán apró részsikerekkel a puttonyban. A dobogót ostromló hazaiak könnyed játékkal rukkoltak elő a vasiak ellen, s magabiztos győzelmet arattak.

A Szondi 15-3-ra nyerte a Karácsonyi szünet előtti utolsó meccset, Domokos Győző 4, dr. Volsik Tibor 4, Szabó Attila 3, Slett Csaba pedig 2 mérkőzés-győzelemmel járult hozzá az összesített diadalhoz. A Domokos-Dr. Volsik és a Szabó-Slett kettős 1-1 győzelmet szerzett a párosok csatájában. A Honvéd Szondi SE így tovább gyarapította pontjai számát az NB1-es bajnokságban, s a tabella negyedik helyéről várhatja a tavaszi folytatást.
 A hölgyek kísértetiesen hasonló eredményt produkáltak az utolsó körben, annyi különbséggel, hogy a fehérvári hölgyek nem tudták itthon tartani a pontokat, a Kanizsai Sörgyár SE II.-es csapata 15-3-ra nyert a Hétvezér Általános Iskola tornatermében. A Szondis lányok a 10.-ek a bajnokságban.