A csatárok hiánya - Jesenice-győzelem a Volán otthonában

A jégkorong Interliga 5. fordulójában nem gyarapította pontjai számát az Alba volán-FeVita. A pénteki, DAC elleni siker komoly áldozatokat követelt, az Acroni Jesenice ellen öt csatára nélkül korcsolyázott jégre Pat Cortina alakulata. A rangadó 17. percében a Volán szerzett vezetést, majd a második játékrészben fordított a frissebben mozgó Acroni. A harcosan küzdő, védőkkel is támadó fehérváriak Palkovics révén még egyenlítettek a 47. percben... Alba Volán-FeVita - Acroni Jesenice 2-3 (1-0, 0-2, 1-1)
2005.10.09. 20:50 |

A jégkorong Interliga 5. fordulójában nem gyarapította pontjai számát az Alba volán-FeVita. A pénteki, DAC elleni siker komoly áldozatokat követelt, az Acroni Jesenice ellen öt csatára nélkül korcsolyázott jégre Pat Cortina alakulata. A rangadó 17. percében a Volán szerzett vezetést, majd a második játékrészben fordított a frissebben mozgó Acroni. A harcosan küzdő, védőkkel is támadó fehérváriak Palkovics révén még egyenlítettek a 47. percben, de Rodman jól eltalált lövése jelentette a zárszót. Az Acroni Jesenice egygólos győzelmével őrzi második helyét az Interliga tabelláján. A Volán jelenleg a harmadik.

Alba Volán-FeVita - Acroni Jesenice 2-3 (1-0, 0-2, 1-1)