A hosszabbítás ezúttal sem a Hydro Fehérvár AV19-nek kedvezett

A Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata Klagenfurtból a „szomszédba” ment, és az olasz Migros Asiago Hockey csapata ellen lépett a jégre vasárnap. A fehérváriak a javítás szándékával kezdték a csatát, feledtetni akarták a kétgólos előnyből hosszabbításban elvesztett klagenfurti mérkőzést.
2022.10.30. 20:11 |

Migros Asiago Hockey-Hydro Fehérvár AV19 2-1 (0-0, 0-1, 1-0, 1-0) – hosszabbítás után

A Hydro legénységének ez volt sorozatban a harmadik összecsapása, amely hosszabbítás után, vagy büntetőkkel dőlt el. Eddig 1-1 volt a mérlege Bartaliséknak, ez most sajnálatosan negatívvá változott. Most is a Hydro Fehérvár AV19 vezetett, ezúttal is a záró harmadban egyenlített az ellenfél, a ráadás nem a Volán javára döntött.

Gólszerzők: Vankus (45. perc), Gattola (62.) illetve Finday (31.)

Fotó: archív