A hosszabbításban kapott ki az FCF Pakson

Kétségek között, pénzükre várva, de pályára léptek az FC Fehérvár labdarúgói a Soproni Liga 10. fordulójában. A fehérváriak Pakson vendégeskedtek, ahol piros lapos eltiltása miatt nem állhatott csapata rendelkezésére Koller Ákos. A mérkőzés első félidejének végén a piros-kékek szereztek vezetést, a 45. percben Horváth Gábor beadásába Éger ért bele rosszul, s öngóllal juttatta előnyhöz a fehérváriakat. Az edzőváltáson átesett Paks – Lengyel Ferencet Gellei Imre váltotta a kispadon – a fordulás után rögtön egyenlített. A Heffler fellökése után megítélt büntetőt Buzás értékesítette. A folytatásban nem rezdültek a hálók, egészen az utolsó percig. Paks – FC Fehérvár 2-1 (0-1) /fotó: www.fcfehervar.com/
2007.09.29. 23:07 |
 Kétségek között, pénzükre várva, de pályára léptek az FC Fehérvár labdarúgói a Soproni Liga 10. fordulójában. A fehérváriak Pakson vendégeskedtek, ahol piros lapos eltiltása miatt nem állhatott csapata rendelkezésére Koller Ákos.

A mérkőzés első félidejének végén a piros-kékek szereztek vezetést, a 45. percben Horváth Gábor beadásába Éger ért bele rosszul, s öngóllal juttatta előnyhöz a fehérváriakat. Az edzőváltáson átesett Paks – Lengyel Ferencet Gellei Imre váltotta a kispadon – a fordulás után rögtön egyenlített. A Heffler fellökése után megítélt büntetőt Buzás értékesítette. A folytatásban nem rezdültek a hálók, egészen az utolsó percig. Már-már úgy tűnt marad az 1-1-esw döntetlen, amikor Kiss húzott el a szélen, s beadását követően az ötmeccses eltiltását letöltő Tököli Attila nyolc méterről a kapuba helyezett. Ezzel a 91. percben szerzett góllal a Paks otthon tartotta a három pontot.

Paks – FC Fehérvár 2-1 (0-1)

Gól: Buzás (47. – tizenegyesből), Tököli (91.) ill. Éger (45. – öngól)