A Ligakupában jól megy, szombaton ingyen láthatja a közönség

Bár 19 éves játékosaival utazott Zalaegerszegre a Videoton, így is 2-0-ra nyert a Ligakupa csoportkörének harmadik fordulójában. Ezzel továbbra is veretlenek a fehérváriak a sorozatban, amelyben címvédők. Legközelebb szombaton hazai pályán fogadják a Kaposvárt, a belépés a meccsre ingyenes lesz.
2012.10.11. 16:01 |

A ZTE otthonában csupa fiatallal állt fel a Vidi, igaz, a hazaiak is így tettek. A Ligakupában nem szokatlan módi ez, sőt az a kivétel, ha egy csapat legerősebb összeállításában kezd. Az eredményen fehérvári szempontból így sem látszott a "sztárok" hiánya, Tar Zsolt és Vacthler Csaba góljával 2-0-ra nyertek a fehérvári fiatalok. A Videoton így három meccs után vezeti csoportját, amelyben még a Pápa és a Kaposvár szerepel.
Éppen a somogyiak ellen játszik szombaton a Vidi a Sóstói Stadionban. Kaposváron 1-1 lett a két csapat találkozója, akkor szerezte első gólját fehérvári színekben a brazil Paraiba. Hogy milyen összeállításban játszanak majd a felek, még nem tudni, de mivel a válogatott szünet miatt két hétig nincs bajnoki, elképzelhető, hogy legjobbjait küldi pályára Paulo Sousa. A 17 órakor kezdődő meccsre a belépés ingyenes lesz, a klub a fedett tribünt nyitja meg az érdeklődők előtt.