A Ljubljana nyerte az emléktornát

Az Olimpija Ljubljana és a Fehérvár AV 19 is simán jutott be az Ifjabb Ocskay Gábor Emléktorna döntőjébe szombaton, a vasárnapi fináléban pedig ismét lecsapott a mumus, sőt, a meglepő különbséggel nyert Székesfehérváron az Olimpija. A Ljubljana 5-2-re verte a Volánt és ezzel megnyerte az Emléktornát.
Fehérvár AV 19 – Olimpija Ljubljana 2-5 (1-1, 0-1, 1-3)
2014.09.07. 21:21 |

A döntő első gólját a Fehérvár új szerzeménye, Mehrs szerezte rögtön a találkozó elején, de az Olimpija szinte azonnal egyenlített, és bár volt gólszerzési lehetősége mindkét együttesnek, 20 perc után 1-1 állt az eredményjelzőn. A második harmad csak szlovén gólt hozott, Ropret talált a hazai kapuba. A záró periódusban pedig tovább nőtt a két csapat közt a különbség, előbb Koren talált be, majd ugyan Bartalis szépített, de ez csak szépségtapasznak volt jó. Jött Bishop és Leber akik góljaival végérvényesen eldöntötték a találkozót, 5-2-re nyerte a döntőt, és ezzel az Ifjabb Ocskay Gábor Emléktornát az Olimpija Ljubljana.

Gólszerzők: Wehrs, Bartalis, illetve Logar,Ropret, Koren, Bishop, Leber.