A Puskás volt a jobb - pont nélkül maradt a Vidi Felcsúton

A helyzeteit jobban kihasználó Puskás Akadémia Colley első, valamint Nissila és Levi második félidőben lőtt góljaival 3-0-ra megnyerte a vármegyei rangadót. Kalmár Zsolt közel egy év után lépett újra pályára a Vidiben.
2024.09.22. 20:20 |

Puskás Akadémia - Fehérvár FC 3-0 (1-0)

A Vidi a Dala - Melnyik, Serafimov, Spandler, Milicevic - Pető, Csongvai, Bedi, Holender - Gradisar, Katona tizeneggyel lépett pályára Felcsúton.

A hazaiak már a 12. percben vezettek, Soisalo elfutott a jobbszélen, pontos beadását Colley tessékelte a kapuba (1-0).

A második félidő 61. percében tovább nőtt a hazai előny: Gradisar ollózott 16-ról fölé, az ellentámadásból másodszor is betalált a házigazda; Soisalo beadását Nissila fejelte közelről a kapunkba (2-0).

A felcsútiak a 78. percben végleg lezárták a meccset: Levi tekert 19 méterről a jobb felsőbe (3-0).