A Vidi ellen is folytatta félelmetes hazai sorozatát a Haladás

Szombathelyi oroszlánbarlangba látogatott a magyar bajnoki cím várományosa, a Videoton, amely azzal a céllal érkezett, hogy a Haladás két sorozatának is véget vet. A célt ezúttal nem sikerült elérnie a Vidinek, a szombathelyi gárda zsinórban nyolcadik otthoni meccsét nyerte meg a Monicomp Ligában.
Haladás - Videoton 2-0 (0-0)
Videóösszefoglaló a meccsről a cikkben!
2011.04.17. 19:33 |

A 17. percben Elek fejesénél kellett Rózsa kapusnak először bravúrt bemutatnia, majd Lencse lapos lövésénél is megmentette csapatát a góltól.

A zöld-fehérek először Tóth beadásánál kerültek az ellenfél kapuja elé, de Bozovic az utolsó pillanatban kiöklözte a labdát a támadót elől.

A másik oldalon Alves csapta be a jobb szélen védőjét, középre gurította a labdát, de Lencse suta mozdulattal találta el a játékszert, amely így a jobb kapufa mellett hagyta el a pályát.

A második játékrészben a hajtásra nem lehetett panasz, de a színvonal finoman szólva sem verdeste az eget. Mindent elmond a félidőről, hogy mindössze két kaput eltaláló lövés volt, igaz, mindkettőből gól is született.

A 78. percben Vaskó próbált meg felszabadítani fejjel a saját kapuja előtt, de Halmosi elé juttatta a labdát, aki azonnal célba vette a rövid alsó sarkot, Bozovic pedig mellé nyúlt a játékszernek, amely így a kapuban kötött ki, 1-0.

A hajrában Kenesei végleg eldöntötte a mérkőzés: egy megkerülős csellel elvitte Farkas mellett a labdát, betört a 16oson belülre, a kapus mellett is elhúzta a játékszert, majd az üres kapuba emelt, 2-0.

A Haladás így óriási meglepetésre 2-0-ra legyőzte a listavezető Videoton csapatát. A szombathelyi alakulat remekül tördelte a székesfehérváriak játékát és két remek találattal megszerezte a három pontot.