Albacomp Fehérvár: itt a rájátszás első körének menetrendje

Az alapszakaszban kétszer legyőzött PVSK ellen kezdi meg a kosárlabda-bajnokság rájátszását az Albacomp Fehérvár. A negyeddöntő, miként a további párharcok, három nyert mérkőzésig tart - a Pécs ellen, és továbbjutás esetén az elődöntőben is többször játszhat hazai pályán az alapszakasz második helyén végző Alba. Első meccs szombaton este hétkor a Vodafone Sportcentrumban, leghamarabb hat, legkésőbb tizenegy nappal később érhet véget a negyeddöntő.
2012.04.11. 10:17 |
Az alapszakaszban kétszer legyőzött PVSK ellen kezdi meg a kosárlabda-bajnokság rájátszását az Albacomp Fehérvár. A negyeddöntő, miként a további párharcok, három nyert mérkőzésig tart - a Pécs ellen, és továbbjutás esetén az elődöntőben is többször játszhat hazai pályán az alapszakasz második helyén végző Alba. Első meccs szombaton este hétkor a Vodafone Sportcentrumban, leghamarabb hat, legkésőbb tizenegy nappal később érhet véget a negyeddöntő.
Szombaton 19 órakor kezdődik az erőltetett menet, a bajnokság lényegi része, amelyre minden csapat igyekszik csúcsformába kerülni. Elsőre nem kapott teljesíthetetlennek tűnő feladatot a Dzunics-csapat, hiszen a pécsiek ellen két magabiztos győzelem az idei mérlege. De a rájátszás más műfaj, sokkal nagyobb a tét, a hibák javítási lehetősége csekély és a pályaelőnnyel együtt sem lehet biztosra menni senki ellen. A szolnoki kupadöntő után immár egész héten a playoffra készül a társaság, kizárólag a negyeddöntős párharcig előretekintve. Azért jegyezzük meg, ezen az ágon az Albacomp Fehérvár - PVSK párosítás mellett Szolnok - Kecskemét versenyfutás zajlik a négy közé jutásért, papírforma szerint az elődöntőben megismétlődhet a tavalyi döntő párosítása.

2012. április 25. (szerda) 18:00 – ha szükséges

Az első mérkőzésre elővételben megvásárolhatók a jegyek április 11-től a Vodafone Sportcentrumban 8-22 óra között.