Albatollas érmek az ERFA-Kupáról

A hétvégén Székesfehérvár közelében, Mór adott otthont az U11-es és az U17-es korosztály Grand Prix versenyének. Az ERFA-Ezerjó Kupán hagyományaikhoz hűen ismét számos éremmel gazdagodtak az albatoll.hu tollaslabdázói. Az albatoll.hu játékosai 4 arany-, egy ezüst-, és két bronzérmet szereztek a móri Grand Prix-n.

2006.12.06. 21:51 |

A 11 éves lányok versenyét a fehérvári Strommer Noémi magabiztosan nyerte maga mögé utasítva az Ezerjó SE tollaslabdázóját Bökény Klaudiát, és a segesdi Horváth Zsókát.
 A 11 éves fiúk mezőnyében a Diablo SE játékosa Szerecz Márton zárt az élen, a Kavicsos DSE versenyzője Perényi Miklós és a móri Toloczkó Máté előtt.

A 17 évesek vegyespáros versenyében az albatoll.hu-s Kóger Kinga és az Ezerjós Németh András alkotta páros háromjátszmás, izgalmas mérkőzésen győzte le a döntőben a fehérvári Szatzker Márton-Hegyi Virág kettőst. A harmadik helyen a móri duó, a Krausz Gergely-Bökényi Bernadett páros végzett.
 Szintén a 17 évesek korosztályában a fiú párosok küzdelmét a Szatzker Márton-Németh András kettős nyert a SISE játékosaivalszemben.
 Lány párosban Bökényi Bernadett és Szőke Mónika alkotta duó szerzett aranyérmet, a segesdi Bogdán Nikolett és Radó Dorottya a második helyen végzett, míg a dobogó harmadik fokára az albatollas Kóger Kinga-Hegyi Virág páros állhatott fel, megosztva a dicsőséget Sveininger Alettával és a SISE-s Perényi Krisztinával.
 Lány egyesben Szőke Mónika végzet az első helyen megelőzve Perényi Krisztinát és a segesdi Árvai Adriennt.
 A fiúk egyes viadalában fehérvári siker született, hiszen a várakozásoknak megfelelően Szatzker Márton nyerte a GP-t egyik legnagyobb megyei vetélytársa Németh András és a pécsi Pádár Pál előtt.
 Az albatoll.hu játékosai 4 arany-, egy ezüst-, és két bronzérmet szereztek a móri Grand Prix-n.