Az ARAK-os Miklós Éva fedettpályás Magyar Bajnok lett

Kiválóan teljesítettek a székesfehérvári atléták a sportág fedettpályás országos bajnokságán. Az ARAK-os sportolók három érmet nyertek a budapesti viadal első napján. Közűlük is kiemelkedik Miklós Éva teljesítménye. A kitűnő távolugró a dobogó tetejére állhatott. Két bronzérmet is elkönyvelhettek Hirt Károly tanítványai. Varga Fruzsina 400 m.-es síkfutásban, Varró Katalin 3 km.-es gyaloglásban egyaránt a harmadik helyen ért célba.

2005.02.20. 12:33 |

Kiválóan teljesítettek a székesfehérvári atléták a sportág fedettpályás országos bajnokságán. Az ARAK-os sportolók három érmet nyertek a budapesti viadal első napján. Közűlük is kiemelkedik Miklós Éva teljesítménye. A kitűnő távolugró a dobogó tetejére állhatott.

Sikerének értékén az sem csökkent, hogy a csúcstartó Vaszi Tünde kihagyta a megmérettetést. Két bronzérmet is elkönyvelhettek Hirt Károly tanítványai. Varga Fruzsina 400 m.-es síkfutásban, Varró Katalin 3 km.-es gyaloglásban egyaránt a harmadik helyen ért célba.