Az EB-selejtezőre készülő magyar válogatott ellen meccselt az FC Fehérvár

A magyar labdarúgó válogatott Norvégia elleni hétvégi EB-selejtezője miatt szünetelő bajnokság átmeneti holtidényét az FC Fehérvár aktívan tölti. A fehérváriak szerdán éppen a magyar nemzeti együttes ellen léptek pályára Tatán. A 2x30 perces mérkőzés első félidejében a Sebők – Csizmadia, Kuttor, Horváth G., Mohl – Lattenstein, Bozic, Schwarcz, Finta – Horváth F., Sitku összeállításban szerepelt, majd a szünetben mindkét fél szinte teljes sort cserélt. A válogatott végül Kiss Zoltán 51. percben lőtt góljával megszerezte a győzelmet. Magyar Válogatott - FC Fehérvár 1-0 (0-0)

2006.08.30. 20:54 |
 A magyar labdarúgó válogatott Norvégia elleni hétvégi EB-selejtezője miatt szünetelő bajnokság átmeneti  holtidényét az FC Fehérvár aktívan tölti. A fehérváriak szerdán éppen a magyar nemzeti együttes ellen léptek pályára Tatán. A 2x30 perces mérkőzés első félidejében a Sebők – Csizmadia, Kuttor, Horváth G., Mohl – Lattenstein, Bozic, Schwarcz, Finta – Horváth F., Sitku összeállításban szerepelt, majd a szünetben mindkét fél szinte teljes sort cserélt. A válogatott végül Kiss Zoltán 51. percben lőtt góljával megszerezte a győzelmet.

MAGYAR VÁLOGATOTT-FC FEHÉRVÁR 1-0 (0-0)

Tata, vezette: Bede Ferenc