Az elődöntő első mérkőzésén magabiztosan győzött az Albacomp

A címvédő Atomerőmű után az Albacomp együttese is győzött hazai pályán a férfi kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén. A székesfehérvári együttes a negyeddöntőben a Debrecent búcsúztató Pécset verte meg 95-72-re. A találkozó folyamán az Albacomp fokozatosan húzott el ellenfelétől, a fehérvári csapat magabiztos győzelmének jogosságához nem férhet kétség. Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása ezzel 1:0 az Albacomp javára.

2006.05.17. 21:49 |

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása ezzel 1:0 a Fehérvár javára. A második mérkőzést szombaton 18 órakor rendezik Pécsett.