Banham letette névjegyét - sajnos a Salzburg is...

Történelminek is nevezhető vereséget szenvedett a Sapa Fehérvár AV19 az EBEL vasárnapi játéknapján: hat gólt kapott az utolsó harmadban... A Salzburg parádézott a fehérvári csarnokban, nekünk maradt vigaszként Frank Banham bemutatkozása, aki két góllal igazolta, erőssége lesz a Volánnak. Sapa Fehérvár AV19 - Red Bull Salzburg 2-9
2012.09.17. 07:54 |
 Az első két harmadban semmi nem utalt a borzasztó végjátékra: a Salzburg ellen megszokott remek hangulat, jó iram és szoros küzdelem jellemezte a meccset. Ugyan mindig a vendégek vezettek, de az első és a második játékrészben is beköszönt az eltiltását letöltő, fehérvári színekben először EBEL-meccset játszó Frank Banham. A remek csatár góljaival 2-3-mal fordultunk a záró periódusra, ami azonban mészárlást hozott: 6-0-ra ütötte ki ebben a húsz percben a Volánt a Red Bull - szó se róla, rengeteg energiaital sem adhat ennyi energiát, ha az "áldozat" nem csuklik össze érthetetlenül... Rossz emlék a vasárnapi meccs, érdemes túllépni rajta és reménykedni, hogy a csapat igazi arcát inkább az első két harmadban láttuk.
Sapa Fehérvár AV19 - Red Bull Salzburg 2-9 (1-2, 1-1, 0-6)