Büntetőkkel nyert a Volán Zágrábban

Az Interliga soros fordulójában a horvát fővárosban, a Medvescak Zagreb vendégeként korcsolyázott jégre az Alba Volán-FeVita. A pénteken az Újpest felett aratott nehéz diadalt követően kellett helyt állniuk a fehérváriaknak az Interliga sereghajtójának otthonában. Az első harmadban nem jutottak dűlőre a felek, már ekkor jelezve, hogy hosszú csatát helyeztek kilátásba. A Volán végül büntetőkkel nyert a Medvescak ellen, két ponttal gyarapítva Interliga-egységei számát. Medvescak Zagreb - Alba Volán-FeVita 2-3 (1-1, 0-1, 1-0, 0-0)bü.

2006.12.03. 20:55 |
 Az Interliga soros fordulójában a horvát fővárosban, a Medvescak Zagreb vendégeként korcsolyázott jégre az Alba Volán-FeVita. A pénteken az Újpest felett aratott nehéz diadalt követően kellett helyt állniuk a fehérváriaknak az Interliga sereghajtójának otthonában.

Az első harmadban nem jutottak dűlőre a felek, már ekkor jelezve, hogy hosszú csatát helyeztek kilátásba. Az 1-1-es első játékrész után – Majoross lőtte a Volán gólját -, a kék-fehérek rukkoltak elő eredményresebb játékkal, és Csibi révén a vezetést is megszerezték. Az előnyt azonban nem tudták tartani Karel Dvorak tanítványai, és még a harmadik harmad végét jelző dudaszó előtt egyenlítettek a hazaiak. Jöhetett a hosszabbítás, melyben nem született újabb találat, így a büntetőkre maradt a döntés. Itt Csibi és Vaszjunyin is mattolták a zágrábi kapust, az Alba Volán-FeVita pedig 3-2-re myert a Medvescak ottohnában.

Medvescak Zagreb - Alba Volán-FeVita 2-3 (1-1, 0-1, 1-0, 0-0)bü.