Cornexi győzelem az FTC ellen - folytatás jövő pénteken az EHF kupában

Másfél hónap alatt ötször játszik egymással a Ferencváros és a Cornexi-Alcoa. Az első összecsapásra szerdán, Székesfehérváron került sor. A vendégeknél továbbra se játszhatott a betegséggel bajlódó Tóth Tímea. A mérkőzés utolsó percében állva ünnepelte kedvenceit a hazai közönség, akik végül 30-26-ra győztek. Folytatás jövő pénteken Székesfehérváron, de már az EHF-kupában. Cornexi-Alcoa-HSB Holding - FTC: 30-26 (15-13)

2005.03.31. 06:29 |

Másfél hónap alatt ötször játszik egymással a Ferencváros és a Cornexi-Alcoa. Az első összecsapásra szerdán, Székesfehérváron került sor. A vendégeknél továbbra se játszhatott a betegséggel bajlódó Tóth Tímea.

A mérkőzés előtt így nyilatkozott: "Már jobban vagyok, köszönöm. Lázám két napja nincs, de ennek ellenére még nem érzem magam teljesen jól. A torkom és a fejem továbbra is fáj. Ma délelőtt viszont már futottam egy kicsit és kondiztam is. Remélem a héten sikerül teljesen meggyógyulnom, és jövő pénteken már újra játszhatok."

Tóth nélkül alaposan meggyengült a Ferencváros, de ennek jele se volt a mérkőzés elején. A junior válogatott Kamper Olívia remekül helyettesítette Tóthot, főleg az ő góljainak és Pastrovics védéseinek köszönhetően tartotta magát a Fradi, sőt többször vezetett is. Siti Bea, Balogh Bea és Tápai Szabina remek játékánval azonban meglépett a fehérvári csapat, és előnyüket folyamatosan növelték, miközben hátul Sugár mindent megfogott, amit csak lehetett.

A mérkőzés utolsó percében állva ünnepelte kedvenceit a hazai közönség, akik végül 30-26-ra győztek. Folytatás jövő pénteken Székesfehérváron, de már az EHF-kupában.

Cornexi-Alcoa-HSB Holding - FTC: 30-26 (15-13)