Cornexi-vereség Bécsben - Már árusítják a belépőket az EHF-Kupa-döntőre

A szombati, FTC elleni bajnoki rangadóra készülő Cornexi-Alcoa-HSB Holding kézilabda csapata kedden Ausztriában lépett parkettre. Szabó Edina együttese a sokszoros osztrák bajnok Hypo-Niederösterreich alakulata ellen meccselt, az Euro Liga keretében - edzőjelleggel. A BL-döntőről lecsúszó Hypo végül magabiztos, 39-29-es győzelmet aratott az EHF-Kupa döntős Cornexi felett. A május 22.-i EHF-Kupa döntő mérkőzésre a Köfém Csarnokban és a Kuti Sportboltban  már árusítják a belépőket. A Jégcsarnokban helyet kapó visszavágó-találkozóra az ülőjegyek 4000.-, az állóbelépők 2500.- Forintba kerülnek.

2005.05.04. 10:30 |
 A szombati, FTC elleni bajnoki rangadóra készülő Cornexi-Alcoa-HSB Holding kézilabda csapata kedden Ausztriában lépett parkettre. Szabó Edina együttese a sokszoros osztrák bajnok Hypo-Niederösterreich alakulata ellen meccselt, az Euro Liga keretében, edzőjelleggel. Amíg a fehérvári csapatban pályán voltak a meghatározó játékosok, addig fej-fej mellett haladt a két együttes. A Cornexi vezetőedzője a folytatásban inkább azoknak a kézilabdázóknak adott lehetőséget, akik kevesebb szerephez jutnak az idény közben. A BL-döntőről lecsúszó Hypo végül magabiztos győzelmet aratott az EHF-Kupa döntős Cornexi felett.

Hypo-Niederösterreich - Cornexi-Alcoa-HSB Holding  39-29 (20-15)

A május 22.-i EHF-Kupa döntő mérkőzésre a Köfém Csarnokban és a Kuti Sportboltban  már árusítják a belépőket. A Jégcsarnokban helyet kapó visszavágó-találkozóra az ülőjegyek 4000.-, az állóbelépők 2500.- Forintba kerülnek.