Debrecenben javította ki hazai botlását a Fehérvár KC

Miután múlt héten itthon kikapott a Siófoktól, Debrecenben javítani akart a fehérvári kézilabda-csapat. Sikerült, fordulatos meccsen a szünetben még hátrányban volt az FKC, de a hajrában egygólos győzelmet aratott. A siker értékét növeli, hogy azt a sérült Triscsuk Krisztina nélkül érte el Pal Oldrup Jensen csapata. Debrecen - Fehérvár KC 24-25.
2012.10.26. 22:24 |

DVSC-FÓRUM–FEHÉRVÁR KC 24–25 (15–13)
FEHÉRVÁR: Szikora – Azari 6, Emberovics 2, Tilinger 5 (3), Horváth B. 4, Németh K. 2, Vaszari 4. Cs: Trimmel (kapus), Siti E. 2, Becséri, Zsigmond V.. Edző: Pal Oldrup Jensen
Az eredmény alakulása. 8. p.: 5–4. 16. p.: 6–9. 27. p.: 12–10. 35. p.: 17–14. 45. p.: 19–20. 51. p.: 20–23
Kiállítások: 8, ill. 8 perc
Hétméteresek: 9/4, ill. 4/3
A második félidőben 16-19-ről 21-19-re fordítottak Azariék, ez volt az igazi kulcsmomentum. Pal Oldrup Jensen így értékelt: "Szoros meccsen azért tudtunk a hazaiak fölé kerekedni, mert csapatként jól küzdöttünk, és bár még mindig hullámzó volt a teljesítményünk, talán elindultunk fölfelé."
A táblázaton három győzelemmel és négy vereséggel hetedik a Fehérvár.