Döntőben a Sapa Fehérvár AV 19 - a Dab Docler lesz az ellenfél

Elsőként a bajnoki címvédő Sapa Fehérvár AV19 csapata jutott be a jégkorong ob I döntőjébe, miután az elődöntő harmadik mérkőzését is megnyerte a Miskolc ellen. A Volán döntőbeli ellenfele a Dab.Docler lesz. A négy győzelemig tartó párharc kedden kezdődik Dunaújvárosban, és erőltetett ritmusban zajlik, öt nap alatt négy mérkőzést játszanak a felek.
A döntő menetrendje és a jegyárak a cikkben!
2011.03.21. 06:09 |

A Volán a szerdai 9-1-re zárult mérkőzést követően pénteken 8-at vágott a Miskolcnak. Az elődöntő harmadik találkozója kiegyensúlyozottan kezdődött, hiszen az első harmad 2-2-vel zárult. Az egyik oldalon Hajós és Sofron voltak eredményesek, míg a hazaiak részéről Waddell és Rafaj találtak be. A második játékrészben ellépett a Volán, először Jobb Dávid talált be, majd

OB I. bajnokság döntő 2010-2011

2011. március 22., kedd, 18:00 Dab.Docler – Sapa Fehérvár AV19
2011. március 23., szerda, 19:00 Sapa Fehérvár AV19 – Dab.Docler
2011. március 25., péntek, 18:00 Dab.Docler – Sapa Fehérvár AV19
2011. március 26., szombat, 18:00 Sapa Fehérvár AV19 – Dab.Docler
2011. március 28., hétfő, 18:00 Dab.Docler – Sapa Fehérvár AV19 (ha szükséges)
2011. március 29., kedd, 19:00 Sapa Fehérvár AV19 – Dab.Docler (ha szükséges)
2011. március 31., csütörtök, 18:00 Dab.Docler – Sapa Fehérvár AV19 (ha szükséges)