Döntetlennel kezdett a Vidi - nem született gól Kecskeméten

Kecskeméten kezdte az új szezont a Fehérvár FC, a csapat számos helyzetet dolgozott ki és a 69. percben a győztes gólt is megszerezhette volna, ha a VAR nem ítél lest Gradisar találatánál. Kecskeméti TE - Fehérvár FC 0-0
2024.07.28. 21:11 |

Kecskeméti TE - Fehérvár FC 0-0

A 2024/2025-ös szezon első meccsén idegenben lépett pályára a Vidi, az ellenfél a hazai pályán mindig veszélyes Kecskeméti TE együttese volt. Az első veszélyes fehérvári helyzetre a 22. percig kellett várni, egy szépen kijátszott akció végén Schön lőtt kapu fölé 14 méterről.

A 36. percben ismét veszélyeztetett a Fehérvár, Pető szerzett labdát a szögletzászló környékén, majd az alapvonalnál tört be a 16-osra, éles szögből lőtt, a KTE kapusa azonban nagy vetődéssel hárított, a kipattanóra pedig nem érkezett senki.

A második félidőben a 3 pontot is megszerezhette volna a Vidi, a 69. percben Kovács beadása után Gradisar talált a hazai kapuba. A VAR ismét akcióba lépett és les miatt érvénytelenítette a fehérvári találatot.

A folytatásban a Vidiből Huszti Andrást kiállította a játékvezető talpalásért, a szokatlanul hosszú, mintegy 10 perces hosszabbításban pedig már nem változott az eredmény, így maradt a gól nélküli döntetlen.