Drámai csatában, a hosszabbításban maradt alul a Volán

A jégkorong Interliga alapszakaszának 12. fordulójában a tabella 3. helyén álló Alba Volán-FeVita drámai csatát vívott a 4. Olimpija Ljubljanával. A Volán keretébe visszatért a sérüléséből felépülő Palovcik és Csibi, de Vaszjunyin kézsérülése miatt nem korcsolyázhatott jégre a szlovén csapat ellen. Az Alba Volán kétszer is vezetést szerzett emberelőnyből, de az Olimpija mindkétszer egyenlített, sőt, a hosszabbítás utolsó percében a győztes találatot is elhelyezte a gólképtelen csatárokkal rohamozó fehérváriak ketrecébe. Alba Volán-FeVita - Olimpija Ljubljana 2-3 hu. (1-1, 1-1, 0-0, 0-1)

2005.11.04. 20:53 |

Alba Volán-FeVita - Olimpija Ljubljana 2-3 hu. (1-1, 1-1, 0-0, 0-1)

Székesfehérvár, 800 néző
 Vezette: Árkovics (Gebei, Wolf)

Alba Volán: Budai - Ondrejcik, Kangyal, Csibi (1), Holéczy, Kiss, Sille 1, Svasznek, Rajz, Ocskay (1), Palkovics, Ennaffati 1, Buril, Fodor, Majoross, Simon, Borostyán, Tőkési, Németh, Palovcik, Hetényi (kapus). Vezetőedző: Pat Cortina

Olimpija: Hocevar - Svete, Vedlin, Cvetek (1), Loboda, Tavzelj 1, Zupancic, Por, E. Music, A. Music, Emersic, Kralj, Pirnat, Slak, Badiura, M. Hocevar, Sivic 2, Zemva, Mohoric (kapus). Vezetőedző: Andrej Brodnik