Eddig sikeres a törökországi edzőtáborozás - Fehérvári győzelem a dél-koreai Bucheon ellen

A dél-koreai bajnokságban szereplő SK Bucheon ellen vívta első felkészülési mérkőzését a törökországi Antalya-ban edzőtáborozó FC Fehérvár. Csertői Aurél alakulata kiválóra vizsgázott a külföldi felkészülés nyitányán, hiszen diadalt aratott ázsiai ellenfele felett. FC Fehérvár - SK Bucheon 1-0 (0-0)

2006.02.04. 19:20 |

A mérkőzést az 52 játékossal edzőtáborozó koreaiak kezdték jobban. A Vidi a 15. perc környékénvette fel a ritmust, s onnantól egyenrangú partnere volt a koreai bajnokság negyedik helyén álló csapatnak.
 A győzelmet jelentő gólt Lattenstein Norbert szerezte egy kontra-akció végén a 80. percben.
 Dr. Pribeli Ferenc, az FC Fehérvár egyik tulajdonosa elmondta, hogy a csapat próbajátékosa, Juszuf Dajics nagyon jó benyomást tett mindenkire, igazolta a róla érkező híreket, valamint a jobb és bal szélen is kitűnően teljesített.

FC Fehérvár - SK Bucheon 1-0 (0-0)

FC Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Koller, Kuttor, Vincze - Bozic, Schwarcz (Farkas B.), Dvéri - Györök (Lattenstein), Sitku, Dajics (Nagy D.)