-
Látogatás a DigiSuliban
Nagyságrendileg 80 ezer dollárral támogatta a DigiSuli segítő szándékát a Cosmopolitan Lions Club: a fehérvári iskola 2022 óta közel 30 ukrán gyermek oktatását vállalja ingyenesen. Szerdán az intézménybe érkezett Fabrício Oliveira, a Lions Clubok Nemzetközi Szövetségének elnöke, akit Székesfehérvár nevében Lehrner Zsolt alpolgármester köszöntött.
2025.04.02. -
Feloldják a látogatási tilalmat
2025. április 03-tól megszűnik a korábban elrendelt látogatási tilalom a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházban. A hatósági intézkedés a vármegye területén működő valamennyi fekvőbeteg-szakellátást nyújtó intézményére vonatkozik.
2025.04.02. -
Megújult a Prohászka liget
Megújult a Prohászka liget fűfelülete, fákat ültettek és több mint 2100 tő évelő növény is kerül a parkba. A Városgondnokság munkatársai májusban több mint 8000 egynyári növényt is elültetnek majd a ligetben.
2025.04.02. -
Ragyogj kéken!
Április 2-az autizmus világnapja. Ennek alkalmából számos programmal készültek városunkban az elfogadás, az összetartozás jegyében.
2025.04.02.
Elindult a jelentkezés a szakirányú továbbképzésekre a Kodolányin

A Kodolányi Egyetem szakirányú továbbképzési szakjainak listája ITT érhető el!
Szakmai fejlődés vagy átképzés: mindenki megtalálhatja a számítását. A szakok döntő többsége online, otthonról is elvégezhető, amivel időt és pénzt is lehet spórolni. Pedagógusoknak akár két félév alatt is elvégezhető online – közoktatási vezető és szakvizsga szakképesítést adó – továbbképzések is elérhetőek!
Az elmúlt években sok akadállyal kellett a társadalomnak szembenéznie, a Kodolányi János Egyetem viszont töretlenül hisz benne, hogy a fejlődés és a megújulás alapja a tanulás. A tudás az egyetlen olyan értékünk, amivel magabiztosan nézhetünk szembe még a bizonytalan jövővel is.
A Kodolányi Felnőttképzési Központja 1996-ban kezdte meg működését, az elmúlt évtizedekben pedig folyamatosan arra törekedett, hogy a KJE-n megszerzett oklevél hosszú távon piacképes legyen, valamint naprakész tudást tükrözzön. Az intézmény innovatív és sikeres működését mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy a 2023/24-es tanévre az általános felvételi eljárásban a tavalyihoz képest 2,5-szeresére emelkedett a felvételt nyert jelentkezők száma.
Munka és/vagy család mellett nincs idő tanulásra?
A Kodolányi János Egyetemen a 2023/24-es tanévben a szakirányú továbbképzési szakok online indulnak, így a tanulmányok kényelmesen otthonról is elvégezhetőek. Kivételt képeznek ez alól a szakfordítói és tolmács kurzusok, amelyek teljesítéséhez előre meghatározott, de minimális számú konzultáción szükséges részt vennie a hallgatóknak. Az intézmény rugalmas online oktatásának köszönhetően a tanulmányok alatt úgy osztja be az idejét a hallgató, ahogy az neki a legjobban megfelel.