Elmaradt a kicsik sikere a VLA idei utolsó teremtornáján

A hétvégi bajnoki szünetet kihasználva a Videoton Labdarúgó Közalapítvány a Köfém csarnokba invitálta a labdarúgás iránt érdeklődőket, hogy szurkoljanak a Vidi két csapatának is a Gantner János Emléktornán. Az 1999. január elseje után született labdarúgó-palántákat tömörítő csapatok 1x18 perces mérkőzéseket játszottak egymás ellen, a körmérkőzéses lebonyolítás eredményeként minden együttes öt találkozón léphetett pályára, hogy rúgják a gólokat és begyűjtsék a pontokat. A gyűjtögető életmód a Pécsi Góliát legényeinek ment a legjobban, megnyerték a Videoton Kupájáért kiírt tornát, a második helyen a Veszprém, a harmadikon pedig a Győri ETO csapata végzett.

2007.03.28. 01:23 |

A szombathelyi Lurkó FC lett a negyedik, míg a most gyengébb teljesítményt produkáló hazai csapatok zárták a sort: a Videoton piros alakulata az ötödik, a Szoboszlai-Bernáth edződuó által felkészített Videoton kék együttese a hatodik helyen zárt.
 Így is maradt elismerés Fehérváron, mert a legjobb kapusnak járó díjat az egyetlen lány, a Videoton piros csapatának hálóőre, Varga Luca kapta. A torna gólkirálya a kilenc találatig jutó veszprémi Puskás Martin lett, míg a legjobb játékosnak a pécsi Tóth Marcellt választották.