Előny az Alba Volánnál

Az Alba Volán SC szerzett előnyt a jégkorong OB1 elődöntőjében. A fehérvári hokisok csíkszeredai túrára indultak még hétfőn, hogy kedden valamivel frissebben vegyék fel a harcot az SC Csíkszereda ellen. Szoros első harmad után Ted Sator alakulata simává tette a mérkőzést. A vendég kék-fehérek teljes létszám ellen, emberelőnyből és emberhátrányból is betaláltak az SC kapujába. Palkovics Krisztián kétszer volt eredményes, rajta kívül Horváth András, Sam Ftorek és Vaszjunyin Artyom mattolta a szeredai kapust. SC Csíkszereda – Alba Volán SC 1-5 (1-1, 0-2, 0-2)
2008.03.05. 01:50 |

A három győzelemig tartó párharc állása 1-0 az Alba Volán javára, folytatás szerdán 19 órakor szintén Székelyföldön.

SC Csíkszereda – Alba Volán SC 1-5 (1-1, 0-2, 0-2)