Elúszott a Fehérvár Rugby Club kadett bajnoki címe

Elúszott a Fehérvár Rugby Club kadett bajnoki címe szombaton a Köfém pályán. A bajnokságban vezető fehérvári csapat otthonában fogadta a Kecskemét csapatát, a mérkőzésen végig vezető hazaiak (19 - 16), a mérkőzés lefújása előtt fél perccel a célterületűk előtt kaptak egy büntetőrúgást amit a Kecskemét értékesített legyőzve a hazai csapatot.
Fehérvár Rugby Club - Kecskemét  19 - 23
2011.05.30. 12:10 |

Kikaptak a juniorok is: Fehérvár Rugby Club - Kecskemét Junior bajnoki mérkőzés 22 - 33. /14 - 12.
Ezen a mérkőzésen is a Fehérvár vezetett 14 - 0 ra, de a mérkőzés végére elfáradtak a fehérváriak, nem tudták a Kecskemét megváltoztatott támadási stratégiájára a választ. 33 - 22 győzött a Kecskemét.

Május 29. szombaton rendezték Esztergomban a Rögbi Országos Diák Olimpiát.