Elvitte a pontokat Fehérvárról a Red Bull Salzburg

A Raktár utcai jégcsarnokban a Red Bulla Salzburg legénységét, az osztrák nemzetközi liga meghatározó csapatát fogadta a Hydro Fehérvár AV19 együttese. Bár a fehérvári csapat nagy energiákat mozgósított a mérkőzés során, a Salzburg fontos pillanatokban szerzett gólokkal elvitte a pontokat. Hydro Fehérvár AV19 - Red Bull Salzburg 1-4 (0-0, 0-2, 1-2)
2023.09.22. 22:17 |

Hydro Fehérvár AV19 - Red Bull Salzburg 1-4 (0-0, 0-2, 1-2)

Gólszerzők: Laberge ill. Wimmer, Nissner, Schneider (2)

Az első harmadban nem esett gól, majd a második harmad közepén Philipp Wimmer szerzett vezetést a Salzburgnak egy távoli lövés után. (0-1) Ezt követően egy kapu előtti átadást követően Benjamin Nissner közelről növelte a különbséget. (0-2) A harmadik harmad elején egy eladott korong után Roy még hárította az első lövést, de a kipattanót Peter Schneider már a vonal mögé juttatta. (0-3). A harmadik harmad 7. percében Peter Schneider góllal fejezett be egy egyéni akciót. (0-4). A szezon első hazai gólját Pascal Laberge szerezte emberelőnyben! (1-4).