Fontos győzelmet aratott az FC Fehérvár Újpesten

Akár még a negyedik hely is elérhető... Morfondírozhatott a fehérvári érzületű futballbarát az FC Fehérvár Újpest FC elleni bajnokija előtt. A Borsodi Liga 29. fordulójában a Vidi győzelmi reményekkel lépett pályára a Megyeri úton az utóbbi időben gyengélkedő Újpest otthonában, s a fehérváriak idegenbeli győzelmével a végelszámolás negyedik helyével is kacérkodik, hiszen az utolsó forduló előtt három pontra közelítette meg a lilákat. Dajic és Julinho góljaival fontos győzelmet aratott a Vidi. Újpest FC – FC Fehérvár 0-2 (0-1)
2007.05.22. 02:31 |

Az összecsapást a Marijan Vlak dirigálta Fehérvár kezdte jobban, ám fölényét nem tudta gólra váltani. Az Újpest felülkerekedése sem hozott eredményt a folytatásban, majd a szünet előtt közvetlenül a piros-kékek szereztek vezetést: a remeklő Simek Péter pompás beadására Jusuf Dajic érkezett a leggyorsabban, s a lés alá perdített, 0-1.
Fordulás után is a Vidi játszott jobban, és az exújpesti Simek megint tevékeny részese volt az újabb vendégtalálatnak. Az 50. percben lövését követően Balajcza lábáról visszapattant a mezőnybe, majd Vaskóról a kapu felé tartott a labda, s a lecsorgóra Julinho startolt a leggyorsabban, és hálóba kotorta a labdát, 0-2.
 Az Újpest nem tudott újítani, a fehérváriak pedig már több helyzetet nem értékesítettek. Az FC Fehérvár 2-0-ás győzelmével fellépett a tabella ötödik helyére. Újpest FC – FC Fehérvár 0-2 (0-1)

Gól: Dajic (45.), Julinho (50.)