Fordulatos találkozó végén fehérvári kosár-siker

Két fordulóval a kosárlabda NB1 alapszakaszának zárása előtt nagyon fontos győzelmet aratott az Albacomp hazai környezetben, bár nem volt könnyű. Az első negyedet a vendég Pécs zárta egypontos előnnyel, majd a nagyszünetre fordított az Albacomp. A folytatásban picit ellépett az agresszívan játszó PVSK, de az utolsó másodpercek kiélezett csatáját a fehérváriak nyerték, elsősorban Primoz Brolih helyzetfelismerésének köszönhetően, ugyanis az Alba szlovén irányítója egy labdaszerzés után dobta a győztes kosarat. Albacomp - PVSK Pécs-EXPO 83-81 (19-20, 26-24, 13-20, 25-17)
2006.04.05. 15:41 |

Albacomp - PVSK Pécs-EXPO 83-81 (19-20, 26-24, 13-20, 25-17)

Albacomp: Nisavics 4, Spivey 13, Kámán, Flowers 9, Bencze 25. Csere: Horváth Á. 16/6, Brolih 8/3, Góbi 8.

PVSK: Csirke 8/3, Alekszics 17, Dénes 6/6, Ivkovics 15, Orosz 6. Csere: Varga 2, Grebenár 17, Lakatos 9, Tóth N. 1.