Gólparádé a Köfém Sportcsarnokban: Cornexi-Alcoa-Vasas: 46-27

19 góllal, 46-27-re győzött a Cornexi-Alcoa női kézilabda csapata a Vasas ellen hazai pályán a bajnokság negyedik fordulójában. A székesfehérvári gárda rendkívül látványos és közönség-szórakoztató mérkőzésen ilyen arányban is megérdemelten győzött Szabó Edina együttese. A Cornexi-Alcoa vasárnap Vácon lép pályára.

2004.09.30. 00:28 |

19 góllal, 46-27-re győzött a Cornexi-Alcoa női kézilabda csapata a Vasas ellen hazai pályán a bajnokság negyedik fordulójában. A székesfehérvári gárda rendkívül látványos és közönség- szórakoztató mérkőzésen ilyen arányban is megérdemelten győzött Szabó Edina együttese. A Cornexi-Alcoa vasárnap Vácon lép pályára.

A Vasas szerzett vezetést az első percben, ám gyorsan fordított a Cornexi. Az első 10 percben tartotta két gólos előnyét a fehérvári gárda, majd a 11. percben Szabó egyéni akciója után három volt a különbség (7-4). Ezt követően indult be a gólgyártás, a 13. percben 9-4-re, a 20. percben 17-6-ra vezettek Sitiék. A félidő végén 10 völt a különbség (23-13).

A második félidő ott folytatódott, ahol az első befejeződött, sőt... A 8. percben 14 góllal vezetett a Cornexi. Hol Tápai, hol Szabó villogott, az állandóságot Sugár jelentette a kapuban fantasztikus teljesítményt nyújtva. A végén már csak az volt a kérdés, hogy meglesz-e a 20 gólos győzelem. Végül 19 góllal nyert a Cornexi - Alcoa. A győzelemhez Tápai 7, Siti 6, Tóth és Balogh 5, Lőw és Kordyuk 4, Vaszari, Vámos, Õri 3, míg Sterbik 1 góllal járult hozzá.

A székesfehérvári gárda vasárnap Vácon vendészerepel.