Győzelemmel kezdte az edzőmérkőzések sorát az FC Fehérvár

A téli felkészülési időszak alatt kilenc edzőmérkőzést vív az FC Fehérvár labdarúgó csapata hazai környezetben. Elsőként a Vecsés együttese látogatott a Sóstói Stadion műfüves pályájára, és a 28. percben Csillag Krisztián révén a vezetést is megszerezte. A fehérváriak nem sokkal később büntetőből egyenlítettek, az újonnan igazolt Horváth Ferenc értékesítette a tizit... FC Fehérvár – Vecsés 4-1 (1-1)

2006.01.19. 22:36 |

A második félidőben Csertői Aurél változtatott együttesének összetételén, s a 150 fős publikum innentől már csak hazai gólokat láthatott. Csizmadia büntetőből szerzett vezetést, majd a fiatal Kocsis, és a próbajátékon szereplő ajkai Finta Péter is betalált a Vecsés hálójába, sőt, Finta két kapufával is megtoldotta gólját. Az FC Fehérvár így magabiztosan nyerte első felkészülési mérkőzését, melyet szombaton 11 órakor a Dunaújváros elleni találkozó követ.

FC Fehérvár – Vecsés 4-1 (1-1)

Székesfehérvár, 150 néző
 Vezette: Kalmár (Földi, Varga)

FC Fehérvár: Tudor – Vadász, Csizmadia, Koller, Vincze – Schwarcz, Bozic, Farkas, Dvéri – Gomes, Horváth.
 A 2. félidőben pályára lépett még: Sebők, Lattenstein, Nagy, Bartyik, Dénes, Finta, Hoffmann, Györök, Kocsis, Alumona