Győzelemmel rajtolt a Cornexi-Alcoa

27-25-re győzött a Cornexi-Alcoa női kézilabda csapata a Debrecen otthonában a 2004/05-ös bajnokság nyitófordulójában. A mérkőzés elején 7-2-re elment a Cornexi, a hazaiak azonban feljöttek és a félidőben már 2-vel, 14-12-re vezettek. A második játékrészben főként Sugár bravúrjainak köszönhetően fordítani tudtak a fehérváriak, így végül nagyon fontos két gólos győzelmet arattak. A mérkőzésen Vámos 5, Tóth, Balogh, Kordyuk 4-4, Siti 3, Õri és Tápai 2-2, míg Lőw, Uljanich és Kenyeres 1-1 gólt szerzett. A fehérváriak szombaton a Hódmezővásárhelyt fogadják.

2004.09.16. 10:33 |