Győzelemmel zárta az Interliga alapszakaszát a Volán

Az Interliga alapszakaszának utolsó fordulójában a tabella második helyén álló Olimpija Ljubljana otthonában korcsolyázott jégre a rájátszást a harmadik helyen kezdő Alba Volán-FeVita, immár különösebb tét nélkül. A két, erős állománnyal rendelkező együttes nagy csatát vívott a győzelemért járó pontokért, de a rendes játékidőben egyik fél sem bírt a másikkal. Az 1-1-es 60 perc után a hosszabbításban nem rezdültek a hálók, így a büntetőkre maradt a döntés. Ebben a Volán bizonyult jobbnak, és nyert 2-1-re. A fehérváriak gólját Michal Stastny, és Ocskay Gábor ütötték. Olimpija Ljubljana – Alba Volán-FeVita 1-2 bü. (1-0, 0-0, 0-1, 0-0)

2006.01.08. 18:31 |

Olimpija Ljubljana – Alba Volán-FeVita 1-2 bü. (1-0, 0-0, 0-1, 0-0)