Győzött a Cornexi-Alcoa és az ARKSE is

A Cornexi-Alcoa női és az Alba Regia KSE férfi kézilabdacsapata egyaránt győzött a bajnokság harmadik fordulójában. A hölgyek a Kőbánya-Spartacus otthonában 31-24-re, a férfiak hazai pályán a Pénzügyőr ellen 38-28-ra diadalmaskodtak. A Cornexi-Alcoa győzelmével továbbra is 100%-os és a Győr mögött a második helyen áll.

2004.09.26. 10:44 |

A Cornexi-Alcoa női kézilabdacsapata a bajnokság harmadik fordulójában a Kőbánya-Spartacus otthonában lépett pályára. A fehérváriak 17-10-es félidőt követően 31-24 arányban nyertek. A győzelemhez Balogh és Tápai 8-8, Siti 4, Kordyuk és Vámos 3-3, Lőw 2, míg Szabó, Tóth és Sterbik 1-1 góllal járult hozzá. A Cornexi-Alcoa szerdán a Vasas együttesét fogadja.

Az Alba Regia KSE NB1/B-s csapata a Pénzügyőrt fogadta és magabiztosan 10 góllal, 38-28-ra győzött. Miss 9, Erdei 5 gólt szerzett.