Három mérkőzés után pont nélkül áll az FC Fehérvár a Ligakupában

A labdarúgó Ligakupa tavaszról előrehozott három fordulója után pont nélkül áll az FC Fehérvár saját csoportja utolsó helyén. A Pakstól és a Siófoktól elszenvedett vereség után a fiatalokból álló NBIII-as kerettel pályára lépő fehérváriak a Kaposvári Rákóczi otthonában sem nyújtottak igazán maradandót, bár biztató volt a piros-kékek játéka. Az első félidőben Bozsovics szerzett vezetést a szintén nem elsőkeretével kiálló Kaposvár, majd a csatár az 56. percben duplázott, s így 2-0-ra nyert. GABONA TRANS KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - FEHÉRVÁR FC 2–0 (1–0)
2007.12.09. 21:23 |

GABONA TRANS KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - FEHÉRVÁR FC 2–0 (1–0)

Kaposvár, 200 néző.
 Vezette: Oláh G. (Iványi I., Varga F.)

KAPOSVÁR: Kovács Z. – Ribi, Mező (Tonkovics, a szünetben), Suljics, Pintér A. – Maróti (Balogh L., 61.), Grúz (Reszli, 77.) – Szakály D., Szakály P., N. Nikolics – Bozsovics Vezetőedző: Prukner László

FEHÉRVÁR: Halasi – Sötét, Vadász (Gaál, 29.), Janovics – Meggyes (Kamocsa, 76.), Fejes, Kovács K., Nemes, Pálfi – Bölcsföldi, Disztl D. Mb. edző: Disztl László

Gólszerző: Bozsovics (1–0) a 43., (2–0) az 56. percben