Hatgólos meccs és döntetlen - izgalmas meccset játszott a Vidi Nyíregyházán

Stadionavató mérkőzésen, telt ház előtt lépett pályára a Vidi vasárnap Nyíregyházán, a meccs renegetg izgalmat és 3-3-as döntetlent hozott. Az utolsó percig küzdöttek a csapatok a győzelemért, de az eredmény nem változott. Nyíregyháza - Fehérvár FC 3-3 (2-1)
2024.08.25. 20:24 |

Nyíregyháza - Fehérvár FC 3-3 (2-1)

A Nyíregyháza erősen bekezdett a stadionavatón, és már az 5. percben megszerezte a vezetést Eppel Márton góljával. Ezt követően is nagyon nyomtak a hazaiak, az első 25 perc egyértelmű Spatacus fölányt hozott. A 40. percben már eldőlni látszott a mérkőzés, a Kovácsréti 25 méteres lövése Bedin irányt változtatott, így a Vidi kapusának esélye sem volt hárítani. (2-0).

Szerencsére még az első félidő vége előtt sikerül a szépítés,  egy nagy védelmi hibát követően Gradisar tört kapura, majd szép mozdulattal tekert a hosszúba.(2-1)

A második félidő 61. percében öngóllal egyenlített a Vidi, Huszti nagy bedobása után Kovács csúsztatta a saját kapujába a labdát. (2-2)

A 85. percben már vezett is a Vidi, Csongvai szerelt keményen, Simut beszáguldott a 16-oson belülre, lövését Bese kivédte, de Alaxairól a saját hálójába pattant a labda. (2-3)

Sajnos mégsem tudta elhozni Nyíregyházáról a 3 pontot a Fehérvár, a mérkőzés még mindig tartogatott izgalmakat. A 88. percben Babic 17 méterről lőtte ki a hosszú sarkot (3-3)