Hátrányból fordítva nyert Bécsben a Volán és kiütötte a Vienna Capitalst

Hiába szerzett vezetést a Vienna Capitals a Volán ellen a második harmad 7. percében Brett Kemp révén, a Fehérvár még a második harmad vége előtt 15 másodperccel Chris Brown révén egyenlített, a harmadik harmadban pedig valósággal lesöpörte a pályáról a hazaiakat.Vienna Capitals - Fehérvár AV19 1-4
2024.10.04. 21:38 |

Vienna Capitals - Fehérvár AV19 1-4 (0-0, 1-1, 0-3)

Gól nélküli első harmad után a második harmad 7. percében Brett Kemp révén a hazaiak szereztek vezetést, ekkor senki sem gondolta volna, hogy kiütéses fehérvári győzelem lesz a vége. (1-0)

A Volán még a második harmad vége előtt egyenlített, 15 másodperc volt hátra, amikor Chris Brown talált a hálóba (1-1)

A harmadik harmadban azután elszabadult a Volán, sorra lőtte a gólokat. A harmad közepén előnyben Joel Messner bombázott a bécsiek kapujába (1-2) , majd Erdély Csanád szólója maradt ki, de beadását már Mihály Ákos értékesítette. (1-3). A harmadik harmad 14. percében pedig már jött a kiütés Erdély Csanád passzát Bartalis István juttatta a hálóba! (1-4).