Heroikus küzdelem - Parádés győzelem

A jégkorong Interliga 4. fordulójában Fejér megyei rangadó szolgáltatta a közép-európai bajnokság  pikantériáját. Az Alba Volán-FeVita a DAC-Invitel otthonában vendégszerepelt, és a kemény, kűzdős, hajtós mérkőzés végén a fehérváriak örülhettek a három pontnak. A gólnélküli első harmad után Palkovics két találata szolgáltatott előnyt, majd a találkozó hajrájában szépített a Dunaújváros, mely együttes az utolsó percben kapus nélkül rohamozott az egyenlítésért. Az üresen hagyott kaput Csibi vette be, így a Volán kétgólos győzelmet aratott a Duna-parton. A diadal nem járt áldozatok nélkül - Holéczy, Majoross és Kövér is megsérült. DAC-Invitel - Alba Volán-FeVita 1-3 (0-0, 0-2, 1-1)

2005.10.07. 23:10 |

DAC-Invitel - Alba Volán-FeVita 1-3 (0-0, 0-2, 1-1)