Hét gólt kapott az Alba Volán Salzburgban

Az Erste Bank Eishockey Liga 17. fordulójában a Villach elleni első osztrák ligabeli győzelme után a tavalyi kiírás bajnoka, a Red Bull Salzburg otthonába látogatott az Alba Volán SC. A fehéráriak nagy reményekkel utaztak a sztárcsapathoz, de hamar érvényesült a papírforma. A hatodik percben Welser váltott gólra egy emberelőnyt, majd a 15. minutumban Lynch növelte a salzburgi előnyt kettőre. A második harmad elején Kalt góljával már 3-0-ra vezettek az osztrákok, a 34. percben Koch találata már a negyedik Red Bull találatot jelezte. A harmadik periódus 55. másodpercében Tratting talált Budai ketrecébe emberfórból, az 50. percben pedig megint eredményes volt létszémfölényben a Salzburg, Dieter Kalt saját maga második, csapata hatodik góljának örülhetett. Az 53. percben Vaszjunyin Artyom hátulról lökésért nagybüntetést és végleges fegyelmit kapott, s az ötperces emberelőnyből Feichtner szerzett gólt, a Salzburg hetedik találatát… Red Bull Salzburg – Alba Volán SC 7-0 (2-0, 2-0, 3-0)

2007.11.04. 20:52 |
 Az Erste Bank Eishockey Liga 17. fordulójában a Villach elleni első osztrák ligabeli győzelme után a tavalyi kiírás bajnoka, a Red Bull Salzburg otthonába látogatott az Alba Volán SC. A fehéráriak nagy reményekkel utaztak a sztárcsapathoz, de hamar érvényesült a papírforma.

Red Bull Salzburg – Alba Volán SC 7-0 (2-0, 2-0, 3-0)