Hibátlan teljesítménnyel zárta a felkészülési mérkőzések sorát az FC Fehérvár

Tízből tíz. Ez a mérlege az FC Fehérvár labdarúgó csapatának a 2007.-2008-as idény előtti felkészülési időszakban. A Vidi tíz edzőmeccset vívott, s a tizedik találkozón is győztesen hagyta el a játékteret. A fehérváriak az NBIII-ban szereplő, Csucsánszky Zoltán által trenírozott Móri SE-t látták vendégül, s bizony az első félidő nagy részében meg is gyűlt a bajuk a lelkes vendégekkel. A Mór szerzett vezetést, de a fehérváriak nem engedték borulni a papírformát, a 200 néző előtt zajló találkozó végére hét góllal terhelték meg az NBIII-as csapat hálóját. FC Fehérvár - Móri SE 7-1 (2-1)
2007.07.19. 09:51 |

Tízből tíz. Ez a mérlege az FC Fehérvár labdarúgó csapatának a 2007.-2008-as idény előtti felkészülési időszakban. A Vidi tíz edzőmeccset vívott, s a tizedik találkozón is győztesen hagyta el a játékteret. A fehérváriak az NBIII-ban szereplő, Csucsánszky Zoltán által trenírozott Móri SE-t látták vendégül, s bizony az első félidő nagy részében meg is gyűlt a bajuk a lelkes vendégekkel.

A hetedik percben egy óriási védelmi hibát kihasználva Juszkó József szerzett vezetést a Mór javára, majd a válasz csak a 30. percben érkezett, a nem éppen legjobb összeállításában pályára lépő Vidi Lelkes Péter révén egyenlített. A félidő zárása előtt aztán helyre állt a rend: a 44. percben Dvéri Zsolt 18 méterről jobbal lött bombagólt, 2-1.

Fordulás után Simek Péter villant és növelte az előnyt, majd Csobánki Ádám  lőtte ki a jobb felsőt 20 méterről. Rögtön a negyedik fehérvári találat után jött az ötödik, Simek másodszor volt eredményes. A véghajrában az FC Fehérvár nagyon fiatal játékosainak is bizalmat szavazott Marijan Vlak, s ezt meg is hálálták az ifjú titánok, Meggyes Dávid és Gulyás Géza is bevették a Mór kapuját, így az FCF 7-1-re nyerte bajnokság előtti utolsó felkészülési mérkőzését.

FC Fehérvár – Móri SE 7-1 (2-1)