Huszonhatodik alkalommal rendezik meg a szilveszteri pezsgőfutást

Vidám, szilveszteri óév búcsúztató futóversenyt tartanak 2010. december 31-én pénteken
Agárdon, a VVSI Sporttelepén a Velencei-tavi Vízi Sportiskola, Hunyadi DSE szervezésében. A versenyszámok győztesei érem és pezsgődíjazásban, a 2.-3. helyezettek pedig érem díjazásban részesülnek. Az 5 és a 13,7 km abszolút győztesei az érem és pezsgő mellé sült malacot is kapnak díjazásul.
2010.12.29. 08:54 |

A 13,7 km-es verseny rajtja 10:15-kor, az 5 km-es verseny rajtja pedig 10:25-kor kezdődik. Nevezni 8 órától lehet.

A gyermek, serdülő ifjúsági és junior korosztályban 1000.- forint, míg a felnőtt és szenior korosztályban 1.500.- forinta nevezési díj.

13,7 km-en csak felnőtt és senior korosztályokban hirdetnek eredményt, női és férfi kategóriában. A fiatalabb korúak eredményei a felnőttek közé számítanak be.

5 km-en az alábbi korosztályokban, női és férfi kategóriában rendezik meg a versenyt:
- Gyermek: 1998-ban illetve később születettek.
- Serdülők: 1995-96-97-ben születettek, díjazásuk korosztályos alapon történik
- Ifjúságiak: 1991-94-ben születettek.
- Felnőttek: 1975-1990 között születettek.
- Seniorok: 1974-ben és előtte születettek, 7 korcsoportban, a MASZ szabályai szerint.