Idegenben nyert az Albacomp

Az NB1-es férfi kosárlabda bajnokság 7. fordulójában az Albacomp rendkívül szoros összecsapáson, kiélezett végjátékban győzte le otthonában a Marso-Carmo Suzuki NYKK csapatát. A fordulatos mérkőzés utolsó negyedére maradt a döntés, amikor is Fodor Péter együttese felülkerekedett vendéglátóján. Nyíregyházi sikerükkel első idegenbeli győzelmüket könyvelhették el Góbiék, és a feltámadás után tovább menetel az Albacomp.
Marso-Carmo Suzuki NYKK-Albacomp 85-89 (27-24, 17-23, 23-20, 18-22)

2005.12.05. 09:48 |

Nyíregyháza, 1000 néző
 Vezette: Vígh, Ádám, Csősz

Marso-Carmo Suzuki NYKK: Savic 20/3, Gáspár 6, Petrovic 15/6, Sitku 24/3, Kecskés 6
 Cserék: Marek 7/3, Cvetkovics 7/3
 Vezetőedző: Horváth Imre

Albacomp: Nisavics 9/3, Spivey 17/3, Horváth Á. 9/6, Flowers 14, Bencze Z. 17
 Cserék: Kámán 6, Góbi 17, Bódi
 Vezetőedző: Fodor Péter

Az eredmény alakulása. 5. p.: 10-5. 9. p.: 23-20. 13. p.: 27-34. 19. p.: 44-42. 25. p.: 52-60. 29. p.: 60-67. 32. p.: 72-71. 39. p.: 85-84

Kipontozódott: Nisavics (40. p.)