Ismét győzött a Cornexi-Alcoa

A szerdai debreceni győzelem után, a Cornexi-Alcoa női kézilabdacsapata szombaton a Hódmezővásárhelyt verte 28-19 arányban hazai pályán. A fehérváriak a félidőben 16-12-re vezettek. A győzelemhez Balogh 8, Tápai 4, Õri, Szabó, Vámos 3-3, Tóth, Siti, Uljanich 2-2, míg Kordyuk 1 góllal járult hozzá. A székesfehérvári hölgyek szombaton a Kőbánya-Spartacus otthonába látogatnak.

2004.09.19. 11:29 |

A 20. percig fej fej mellett haladt a két csapat, majd ezután Siti Beáék tempót váltottak, és a lerohanások meghozták a fehérvári szurkolók által kívánt megnyugtató különbséget. A félidőt négygólos előnnyel zárták Szabó Edina tanítványai. A második félidőben Balogh Beáék remek védekezés mellett magabisztosan növelték előnyüket. A kapuban Sugár Timi, majd Fekete Csilla parádézott. A vásárhelyi csapat 16 perc alatt csak két gólt tudott dobni, míg a Cornexi Õri Edina, és Tápai Szabina vezérletével ötletes, és közönségszórakoztató kézilabdát mutatott be. A mérkőzés végére a 11 gólos előny kilencre apadt, de ezt nem bánták sem a játékosok, sem a fehérvári szurkolók.

Sajnos nem így voltak ezzel a vásárhelyi szurkolók, akiknél a kultúra már a mérkőzés alatt "kiverte a biztosítékot" - a mérkőzést is meg kellett szakítani a pályára bedobált zászlók miatt. Ami pedig a mérkőzés után következett, az egyenlő volt egy ötéves kisgyermek -elnézést a gyerekektől- értelmi szintjével. A lelátóról köpködve próbáltak revansot venni a rendezőkön...