Ismét hosszabbítás döntött, megint a Budapest Jégkorong Akadémia javára

A Fehérvár Hockey Academy szerdán este itthon játszotta első hazai mérkőzését a legjobb négy közé jutásért rendezett páros csata sorozatban. Ellenfele, az alapszakasz első 2-0-ás előnnyel érkezett a harmadik összecsapásra. Ha a fővárosik nyernek, növelik előnyüket a sorozatban. Nehezen, de nyertek.
2023.02.22. 21:40 |

Fehérvár Hockey Academy- Budapest Jégkorong Akadémia HC 2-3 (2-1, 0-1, 0-0, 0-0, 0-1)

A fehérváriak vezettek 1-0-ra, majd 2-1-re, ezzel tértek pihenőre az első 20 perc után. A középső játékrészben egy gól esett, ezzel egyenlített a Budapest JA. A záró játékrészben nem esett találat, jöhetett ismét a hosszabbítás. A mérkőzés végül a 71. percben dőlt el, a Budapest Jégkorong Akadémia HC javára, ezzel a fővárosiak 3-0-ra vezetnek. Negyedik mérkőzés csütörtök este, 18.30kor lesz a Raktár utcában. A fehérváriak helytálltak, hiszen a szezon legjobbja csak nagyon nehezen, két hosszabbításos meccsen tudott nyerni ellenük.

Gólszerző: Mingazov, Zohovs, illetve Elo, Garát, Schlekmann.