Itthon tartották a pontokat - ezúttal is legyőzte a Villachot a Volán

A Hydro Fehérvár AV19 csapata a Villachot fogadta pénteken, azzal az eséllyel, hogy egy győzelemmel elléphetnek a közvetlen mögöttük elhelyezkedő Villachtól. A fehérvári jégkorongozók éltek is a felkínálkozó eséllyel és szoros mérkőzésen itthon tartották a pontokat. Hydro Fehérvár AV19 - EC VSV 3-2 (0-1, 1-1, 2-0)
2023.12.01. 21:31 |

Hydro Fehérvár AV19 - EC VSV 3-2 (0-1, 1-1, 2-0)

Az első harmad 13. percében Mark Katic egyéni akciója végén szerzett vezetést csapatának, majd a a második harmad 4. percében Falus Ádám első ICE-góljával egyenlített a Volán. A fehérvári csapat nem örülhetett túl sokáig az egyenlítésnek, még a második harmad vége előtt Anthony Luciani maradt egyedül Roy-val szemben és újra vezetéshez juttatta a Villachot.

A harmadik harmad azonban újra jól kezdődött, a harmadik percben Anze Kuralt mesterien lőtte ki a bal felsőt és szerezte meg a Volán egyenlítő találatát. A harmadik harmad közepén már a vezetést és ezzel a győzelmet is megszerezte a Fehérvár, Mihály Ákos óriási bombagóllal köszönt be a Villachnak és állította be a 3-2-es végeredményt.