Kaposváron növelte pontjai számát az Albacomp

A kosárlabda NB1 14. fordulójában a korábban szebb napokat látott Kaposvári KK otthonába látogatott a hullámzó teljesítményt nyújtó Albacomp együttese. Goran Miljkovic alakulatában már szóhoz jutott a spanyol-amerikai állampolgárságú  Shedrick Lamont Boozer is. Szoros első negyedet produkáltak a csapatok Kaposváron, majd a második periódusban Miljkovic mester átszervezte a védekezést, s ez olyannyira eredményes volt, hogy ellépett ellenfelétől a vendég együttes. A nagyszünet után tovább növelte előnyét az Albacomp, s így már hiába sikerült jobban a hajrá a somogyi csapatnak, nem került veszélybe a fehérváriak győzelme. KAPOSVÁRI KK-ALBACOMP 73–87 (26–24, 6–20, 18–24, 23–19)
2008.01.14. 22:36 |

KAPOSVÁRI KK-ALBACOMP 73–87 (26–24, 6–20, 18–24, 23–19)

Kaposvár, 800 néző.
 V: Bodnár, Kiss L., Márton L.

KAPOSVÁR: DAY 20/15, Edwards 13/3, Szőke, Hendley 22/6, Orosz 10. Cs: Csirke 8/6, Tömösvári, Vojvoda, Kiss K. Edző: Horváth Imre

ALBACOMP: SIMON 20/6, BRADFORD 18/6, RADOVICS 21/6, McClendon 5, Bencze 15. Cs: Dávid 4, Boozer 4, Soós. Edző: Goran Miljkovics

Az eredmény alakulása. 3. p.: 8–9. 7. p.: 20–20. 13. p.: 28–32. 17. p.: 30–37. 25. p.: 42–58. 33. p.: 53–70. 37. p.: 64–77