Kategóriagyőztes lett Székesfehérvár a Kihívás Napján

Kategóriagyőzelemmel zárult Székesfehérvár számára a Kihívás Napja 2024-es programja. A város a 70 ezer fő feletti lélekszámú települések között végzett az első helyen, míg a Németh László Általános Iskola a tanintézmények versenyében lett dobogós. Köszönet minden, a közösségi sportolásba bekapcsolódott gyermeknek és felnőttnek!
2024.05.30. 10:20 |

A Németh László Iskola tanintézmény kategóriában ért el 3. helyezést

Éjfélkor már a Bregyóban tornáztak a Kihívás Napja fehérvári résztvevői

Az 1982-ben Kanadából útjára indult Kihívás Napja küldetése, hogy települések és közösségek mérjék össze sportteljesítményüket egy teljes napon át, a mozgást és az egészséges életmódot népszerűsítve. Városunk éppen 30 éve vesz részt a programban, melynek keretében idén is megmozdult számos kisebb-nagyobb közösség, intézmény május utolsó szerdáján.

Olyannyira sikeres volt a sportos összefogás, hogy Székesfehérvár nyerte a 70 ezer fő feletti lélekszámú települések kategóriájának versenyét! A Székesfehérvári Németh László Általános Iskola is rendszeres indulója az országos verseny tanintézmények kategóriájának, diákjaikkal ők most a 3. helyen végeztek.

A közösség nevében dr. Cser-Palkovics András polgármester ezúton köszöni minden gyermeknek, felnőttnek és közösségnek, hogy bekapcsolódtak a Kihívás Napja sportos aktivitásaiba és gratulál az elért eredményekhez.