Két gólos vereség hazai pályán - Cornexi-Alcoa HSB Holding - Podravka Koprivnica 26-28

Nem tudott előnyt szerezni a Cornexi a jövő heti horvátországi visszavágóra, hiszen két gólos vereséget szenvedtek hazai pályán. Az első tíz percben álomszerű játékot mutatott a Siti Beát nélkülöző Cornexi, hiszen a remek védekezéshez pontos támadások párosultak, így hamar két gólos előnyre tett szert a fehérvári társaság. Ekkor azonban érthetetlen módon el kezdett kapkodni a Cornexi és Szabó Edina utasításai mellé jöttek a tanácsok az újdonsült technikai vezetőtől, Siti Beától is, de a csapaton ez sem segített...

2006.03.12. 19:44 |

Nem tudott előnyt szerezni a Cornexi a jövő heti horvátországi visszavágóra, hiszen két gólos vereséget szenvedtek hazai pályán.

Az első tíz percben álomszerű játékot mutatott a Siti Beát nélkülöző Cornexi, hiszen a remek védekezéshez pontos támadások párosultak, így hamar két gólos előnyre tett szert a fehérvári társaság. Ekkor azonban érthetetlen módon el kezdett kapkodni a Cornexi és Szabó Edina utasításai mellé jöttek a tanácsok az újdonsült technikai vezetőtől, Siti Beától is, de a csapaton ez sem segített. Pillanatok alatt egyenlített, majd vezetett a horvát gárda. A félidő ennek jegyében telt, vagyis fej-fej mellett haladtak a csapatok, a félidőt egy góllal a Podravka nyerte.

A második játékrészben még tudott egyenlíteni a hazai csapat, de utána átjáróházzá vált a védekezés, pontatlanok lettek a támadások, és többször négy-öt gólos különbség volt a két csapat között. A félidő hajrájára négy gólos hátránnyal indult a hazai csapat, amiből két találatot sikerült lefaragni. Az utolsó gólt a mezőny legeredményesebb játékosa, Tápai Szabina időntúli hetesből jegyezte.

A Cornexi tehát két gólos hátránnyal utazik a jövő szombati, horvátországi visszavágóra.